Текущее время: 19 май 2019, 17:20

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Правила форума


Посмотреть правила форумаНачать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 148 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилиста
Новое сообщениеДобавлено: 03 окт 2015, 17:44 
Не в сети
Супер Волговод
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14 апр 2009, 14:51
Сообщения: 3902
Автомобиль: ГАЗ-31105 змз 406 M7Sport
City: г.Сумы
Телефон: 066 225 83 29
Reputation points: 11
Add reputation point Subtract reputation point
Анонсирую тему посвящённую Дню Автомобилиста 2015

Замутили на предшествующей встрече "ДР 6-лет"

Предлагается отметить День Автомобилиста 24-25 октября на берегу р.Ворскла в живописном уголке с.Климентово, которое является центром Гетьманского национального природного парка.


Прошу сумчан определиться с количеством участников (семейное участие приветствуется),
место проведения планируется на базе отдыха (ответственный тов. ruskiy1 Виктор Александрович и Виктор Михайлович - (Тростянецкий филиал Сумского Газ Клуба)).

План заезда спланируем исходя из кол-ва участников, мероприятие с ночёвкой (места ночёвки есть), но нужно знать кол-во для заказа мест.
До 20 числа определяемся с кол-вом желающих - далее с бюджетом (минимально до 100 грн) и транспортом доставки.
Просьба о у кого есть № телефонов соклубников - изучить спрос желающих!

Предложение в силе до 20 октября!

Прошу ruskiy1 и Михалыча - подтвердить согласие или отказаться от этого мероприятия - в письменном виде, т.е. отписаться в теме!

Гетьманський національний природний парк

Загальна інформація

Скрытый текст:
Изображение


Історія створення:
Гетьманський національний природний парк (Гетьманський НПП) створений 27 квітня 2009 року згідно Указу Президента України № 273/2009, з метою збереження, відтворення і раціонального використання типових та унікальних природних комплексів Лівобережного лісостепу, що мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення. Робота над створенням парку тривала близько 10 років.

Підпорядкування:
Гетьманський НПП є державним об'єктом природно-заповідного фонду України загальнодержавного значення, природоохоронною, рекреаційною, культурно-освітньою, науково-дослідною установою, належить до державної власності і підпорядкований Міністерству екології та природних ресурсів України.

Адміністративно-територіальне розташування:
Гетьманський НПП знаходиться в південно-східній частині Сумської області на території трьох адміністративних районів: Великописарівського, Тростянецького та Охтирського. Парк створений в долині річки Ворскла. Починається він на кордоні з Російською Федерацією і за течією Ворскли простягається до межі з Полтавською областю, закінчується нижче села Куземин Охтирського району. До парку віднесені ділянки заплави, сама річка, місцями надзаплавні тераси та правий корінний берег ріки. Загальна протяжність Ворскли в межах Сумської області 122 км, відповідно, такою є й протяжність Парку. Географічні координати центроїду № 1 село Климентове, Охтирського району: В (північна широта) 50°23'10''; L (східна довгота) 34°55'34''.

Площа: Загальна площа території Гетьманського НПП становить 23360,1 гектара, в тому числі 11673,2 гектара земель, що надаються у постійне користування.

Схема Гетьманського НПП


Изображение


Унікальність Гетьманського НПП полягає у тому, що тут збережено різноманітні типові ландшафти Лівобережного лісостепу - від низинних заплав, сфангових боліт до реліктових корінних лісів. Природні комплекси Парку були і раніше досить вагомо представлені в природно-заповідному фонді України. Так в межі парку увійшли гідрологічні заказники загальнодержавного значення «Хухрянський» (рік оголошення-1980), «Бакирівський» (рік оголошення-1977), «Климентівський» (рік оголошення-1998) загальною площею близько 9,5 тис.га та місцевого значення «Ямний», розташованих в заплаві річки Ворскла. Вона є однією з найчистіших і найкрасивіших річок України. Також до складу Парку увійшли 6 заповідних урочищ (найбільше - «Литовський бір», безпосередньо прилягає до русла річки Ворскла. Це унікальний реліктовий сосновий бір, тут зустрічаються дерева, вік яких нараховує понад 200 років.) та 2 пам’ятки природи місцевого значення.

Природні особливості: Територія Гетьманського НПП
- це насамперед чарівна і тихоплинна річка Ворскла та її заплава, незаймані болота та луки, соснові та дубові ліси. Ворскла - одна з найбільших лівих приток Дніпра (тепер впадає в Дніпродзержинське водосховище) - бере свій початок поблизу с. Покровка, Івнянського району Бєлгородської області Російської Федерації. Загальна довжина річки 464 км. Загальний напрямок долини Ворскли – з північного сходу на південний захід, але на шляху вона значно відхиляється від вказаного напрямку. Русло Ворскли у верхній та середній течії дуже звивисте, шириною 12‒50 м, а в нижній - випрямляється, і ширина його сягає 100-150 м. Середня глибина - 2-4 м (максимальна – 10-12 м), однак у верхній та середній течії часто зустрічаються мілководні ділянки. Дно піщане, у розлиттях - мулисте. Через малий перепад висот швидкість течії не перевищує 0,1 м/с, лише на перекатах вона зростає до 1,5 м/с. Права сторона ріки являє собою високе хвилясте плато, розчленоване сіткою глибоких балок, ярів та річкових долин. Поступово, з віддаленням від ріки з півдня на північ територія підвищується, досягаючи максимальної відмітки 215 м над рівнем моря. З лівої сторони річки Ворскла, територія має доволі спокійний і рівнинний характер. Понад 50% площі Парку займають землі, вкриті лісовою рослинністю, більше 20% – луки, 22% – болота, менше 5% – водойми. Клімат регіону помірно-континентальний. Незважаючи на високий ступінь антропогенного впливу, в басейні річки Ворскла збереглось різноманіття мальовничих ландшафтів лівобережного лісостепу - від низинних заплав, сфангових боліт до реліктових корінних лісів що характеризуються багатим ресурсним потенціалом, генофондом рослинного і тваринного світу, пам'ятками історії та культури, які потребують нагальної охорони та екологічно обґрунтованого невиснажливого використання.

Рослинний і тваринний світ Гетьманського НПП
є досить різноманітним і налічує понад 1013 видів рослин та 2580 видів тварин, серед яких багато, занесені до Червоної книги України (журавель сірий (є символом Парку) (Grus grus), видра річкова (Lutra lutra), горностай (Мustela erminea), мінога українська (Eudontomyzon mariae), джміль моховий (Bombus muscorum), жук-олень (Lucanus cervus cervus), махаон (Papilio machaon), косарики тонкі (Gladiolus tenuis), любка дволиста (Platanthera/Orchis bifolia), пальчатокорінник травневий (Dactylorhiza majalis) та інші). Природна рослинність Гетьманського НПП представлена 5 типами: лісова, чагарникова, лучна, болотна та водна. Однією з основних причин фауністичного багатства є фізико-географічне розташування Парку, його велика площа та різноманітність біотопів, перш за все лучних, водно-болотних і лісових. Загалом для фауни характерне домінування лісостепових видів. Окрім них тут мешкають окремі тайгові види, зустрічаються форми південного походження та західноєвропейських видів. Тваринний світ Гетьманського НПП досить різноманітний, що обумовлено різними природно-територіальними комплексами. Аналіз його фауни показав, що вона відрізняється значним видовим різноманіттям, наявністю реліктових, рідкісних та зникаючих видів. В лісах водяться лось, кабан, козуля, борсук, вовк, лисиця та інші. Птахи представлені такими видами як солов'ї, зорянки, дятли, зозулі, сови, іволги, яструби та інші.

Робота Гетьманського НПП організована по трьох природоохоронних науково-дослідних відділеннях (ПНДВ) - Великописарівському, Тростянецькому та Охтирському до меж яких ввійшли території Парку відповідних адміністративно-територіальних районів та побудована за трьома основними напрямками:

1.Охорона, використання та відтворення природних екосистем.

Покладається на службу державної охорони природно-заповідного фонду України. Яка забезпечує диференційований режим щодо охорони, відтворення та використання природних ресурсів згідно з функціональним зонуванням та урахуванням природоохоронної, оздоровчої, наукової, рекреаційної, історико-культурної та інших цінностей природних комплексів та об’єктів, на території Парку.

2.Науково-дослідна робота.
Спрямована на вивчення природних комплексів, процесів, забезпечення постійного спостереження за їхніми змінами, екологічного прогнозування, розробки наукових основ охорони, відтворення і невиснажливого використання природних ресурсів та особливо цінних об'єктів.

3.Еколого-освітня та рекреаційна діяльність.

Парк є центром організації екологічної освіти, виховання екологічної культури населення та відвідувачів, організованого туризму, відпочинку, оздоровлення та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах.

Чому «Гетьманський»?
Назва парку пов’язана зі славними козацькими традиціями Сумщини. Гетьманщина (офіційна назва: Військо Запорозьке) — українська держава на території центральної і північно-східної України, яка утворилася внаслідок Зборівського договору 1649 року. Після проголошення Глухова столицею Гетьманщини правили тут чотири гетьмани (Данило Апостол, Іван Скоропадський, Кирило Розумовський та Павло Полуботок). На території Сумщини знаходились центральні державні установи Гетьманщини, а також гетьманські маєтки. При розгляді історичних фактів помітна роль Сумщини, її непересічне і неординарне значення не тільки в українській історії 18 століття, а й для подальшого розвитку процесу національного відродження нашої держави.

_________________
ГАЗ-31105 "циклон", 2004 г змз 406, КПП-Ford Sierra 2.0, мост-Volvo 940 с самоблоком, прошивка M7Sport


Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 03 окт 2015, 18:25 
Не в сети
Жесткий разрыватель трансмиссий

Зарегистрирован: 10 ноя 2010, 17:30
Сообщения: 7355
Автомобиль: газ-3110 кпп м-46
City: тростянец
Reputation points: 41
Add reputation point Subtract reputation point
Завтра михалыч едет на разведку. результат доложит лично.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 04 окт 2015, 15:17 
Не в сети
Жесткий разрыватель трансмиссий

Зарегистрирован: 10 ноя 2010, 17:30
Сообщения: 7355
Автомобиль: газ-3110 кпп м-46
City: тростянец
Reputation points: 41
Add reputation point Subtract reputation point
Вот тут можно при парковаться.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
аренда этого шалаша стоит 150 гр плюс 3 гр с каждого.
Изображение
кто будет ночевать. домик с теплом=90 гр. без тепла-60 гр с каждого.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 04 окт 2015, 15:38 
Не в сети
Супер Волговод
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14 апр 2009, 14:51
Сообщения: 3902
Автомобиль: ГАЗ-31105 змз 406 M7Sport
City: г.Сумы
Телефон: 066 225 83 29
Reputation points: 11
Add reputation point Subtract reputation point
:thumb :thumb :thumb

:gaz-club:

_________________
ГАЗ-31105 "циклон", 2004 г змз 406, КПП-Ford Sierra 2.0, мост-Volvo 940 с самоблоком, прошивка M7Sport


Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 04 окт 2015, 21:42 
Не в сети
Супер Волговод
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 янв 2009, 22:27
Сообщения: 10626
Автомобиль: 2401 1984г.в.
City: Киев
Reputation points: 26
Add reputation point Subtract reputation point
Мы с женой планируем посетить мероприятие. Кто с киевских еще в теме?

_________________
Aerodynamics are for people who can't build engines. Enzo Anselmo Ferrari


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 06 окт 2015, 16:27 
Не в сети
Состоявшийся Волговод
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 июл 2013, 21:39
Сообщения: 860
Автомобиль: Ford
City: Харьков
Телефон: 067-6731564
Reputation points: 9
Add reputation point Subtract reputation point
Мы семьей скорее да, чем нет, но у нас есть небольшие осложнения в виде ежедневных перевязок, поэтому ближе скажем точнее, но пока да!

_________________
Умру, но ГАЗ не брошу!!!)))

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 08 окт 2015, 21:34 
Не в сети
Перспективный Волговод

Зарегистрирован: 04 ноя 2013, 22:10
Сообщения: 79
Автомобиль: М-21 1958 г.в.
City: г. Сумы
Телефон: 0507819091
Reputation points: 1
Add reputation point Subtract reputation point
Сумы почему-то молчат ?!
Мr.Watson + Егор

_________________
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 08 окт 2015, 22:08 
Не в сети
Жесткий разрыватель трансмиссий

Зарегистрирован: 10 ноя 2010, 17:30
Сообщения: 7355
Автомобиль: газ-3110 кпп м-46
City: тростянец
Reputation points: 41
Add reputation point Subtract reputation point
Цитата:
Сумы почему-то молчат ?!

Странно. но факт.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 09 окт 2015, 16:05 
Не в сети
Сочувствующий Волговод

Зарегистрирован: 09 окт 2015, 13:27
Сообщения: 1
Автомобиль: ГАЗ21 ГАЗ69
City: Ахтырка
Телефон: 0506343316
Reputation points: 0
Add reputation point Subtract reputation point
:yahoo:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 09 окт 2015, 18:54 
Не в сети
Перспективный Волговод

Зарегистрирован: 04 ноя 2013, 22:10
Сообщения: 79
Автомобиль: М-21 1958 г.в.
City: г. Сумы
Телефон: 0507819091
Reputation points: 1
Add reputation point Subtract reputation point
ruskiy1 писал(а):
Цитата:
Сумы почему-то молчат ?!

Странно. но факт.

Виктор,скажи,не серЪезные полностью :angry2:

_________________
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 09 окт 2015, 18:56 
Не в сети
Жесткий разрыватель трансмиссий

Зарегистрирован: 10 ноя 2010, 17:30
Сообщения: 7355
Автомобиль: газ-3110 кпп м-46
City: тростянец
Reputation points: 41
Add reputation point Subtract reputation point
НАДО бить у сех. :mrgreen:


Последний раз редактировалось ruskiy1 09 окт 2015, 19:47, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 09 окт 2015, 18:57 
Не в сети
Жесткий разрыватель трансмиссий

Зарегистрирован: 10 ноя 2010, 17:30
Сообщения: 7355
Автомобиль: газ-3110 кпп м-46
City: тростянец
Reputation points: 41
Add reputation point Subtract reputation point
КРОМЕ ГУСЯ. он был у меня на днях. :mrgreen:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 10 окт 2015, 15:40 
Не в сети
Супер Волговод
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14 апр 2009, 14:51
Сообщения: 3902
Автомобиль: ГАЗ-31105 змз 406 M7Sport
City: г.Сумы
Телефон: 066 225 83 29
Reputation points: 11
Add reputation point Subtract reputation point
Сергей Наумов писал(а):
:yahoo:


Серж, если всё сложится - ждём на встрече! :givi:

Гараж Сергея:

Скрытый текст:
Изображение Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение Изображение


Заочно знакомы с Буймеровки 2011 :smoke
Газ 21 ВМ 5043 АО
https://fotki.yandex.ru/users/sergant13 ... 9277/?&p=2

_________________
ГАЗ-31105 "циклон", 2004 г змз 406, КПП-Ford Sierra 2.0, мост-Volvo 940 с самоблоком, прошивка M7Sport


Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 10 окт 2015, 21:11 
Не в сети
Жесткий разрыватель трансмиссий

Зарегистрирован: 10 ноя 2010, 17:30
Сообщения: 7355
Автомобиль: газ-3110 кпп м-46
City: тростянец
Reputation points: 41
Add reputation point Subtract reputation point
ВСЕ тихо. а время летит. а ПОТОМ.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 10 окт 2015, 21:17 
Не в сети
Супер Волговод
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 янв 2009, 22:27
Сообщения: 10626
Автомобиль: 2401 1984г.в.
City: Киев
Reputation points: 26
Add reputation point Subtract reputation point
Надо бы список участников прикинуть.
В палатке не замерзнем?

_________________
Aerodynamics are for people who can't build engines. Enzo Anselmo Ferrari


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 10 окт 2015, 21:24 
Не в сети
Жесткий разрыватель трансмиссий

Зарегистрирован: 10 ноя 2010, 17:30
Сообщения: 7355
Автомобиль: газ-3110 кпп м-46
City: тростянец
Reputation points: 41
Add reputation point Subtract reputation point
Цитата:
Надо бы список участников прикинуть.

КАК если на море полный штиль. Одно могу сказать. что не замерзнем. :mrgreen:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 10 окт 2015, 21:25 
Не в сети
Супер Волговод
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 янв 2009, 22:27
Сообщения: 10626
Автомобиль: 2401 1984г.в.
City: Киев
Reputation points: 26
Add reputation point Subtract reputation point
ruskiy1, в палатке есть обогрев?

_________________
Aerodynamics are for people who can't build engines. Enzo Anselmo Ferrari


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 10 окт 2015, 21:27 
Не в сети
Жесткий разрыватель трансмиссий

Зарегистрирован: 10 ноя 2010, 17:30
Сообщения: 7355
Автомобиль: газ-3110 кпп м-46
City: тростянец
Reputation points: 41
Add reputation point Subtract reputation point
Созвонился с Михалычем. Расклад следующий. Домики все с обогревом, поскольку народу явно не много будет, то сядем в одном из домиков. Есть баня для желающих попариться.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 11 окт 2015, 09:19 
Не в сети
Супер Волговод
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 янв 2009, 22:27
Сообщения: 10626
Автомобиль: 2401 1984г.в.
City: Киев
Reputation points: 26
Add reputation point Subtract reputation point
А! Ну тогда ок.

_________________
Aerodynamics are for people who can't build engines. Enzo Anselmo Ferrari


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 11 окт 2015, 12:31 
Не в сети
Жесткий разрыватель трансмиссий

Зарегистрирован: 10 ноя 2010, 17:30
Сообщения: 7355
Автомобиль: газ-3110 кпп м-46
City: тростянец
Reputation points: 41
Add reputation point Subtract reputation point
СУМЫ кто будет!!!!??? Что здря это мероприятие замутили!!! Это касается и всех остальных!!! wolf


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 11 окт 2015, 12:47 
Не в сети
Супер Волговод
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 янв 2009, 22:27
Сообщения: 10626
Автомобиль: 2401 1984г.в.
City: Киев
Reputation points: 26
Add reputation point Subtract reputation point
ruskiy1, не кипятись, кто захочет - тот даст знать. Мы за массовость не боремся, качество -вот главный критерий.

З.Ы. Я так понимаю, что с Киева только я и буду.

_________________
Aerodynamics are for people who can't build engines. Enzo Anselmo Ferrari


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 11 окт 2015, 13:08 
Не в сети
Жесткий разрыватель трансмиссий

Зарегистрирован: 10 ноя 2010, 17:30
Сообщения: 7355
Автомобиль: газ-3110 кпп м-46
City: тростянец
Reputation points: 41
Add reputation point Subtract reputation point
как сказать. :mrgreen: ТЫ не сам.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 11 окт 2015, 13:12 
Не в сети
Супер Волговод
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 янв 2009, 22:27
Сообщения: 10626
Автомобиль: 2401 1984г.в.
City: Киев
Reputation points: 26
Add reputation point Subtract reputation point
ruskiy1, не, ну я далеко не сам конечно буду, но вопрос не в этом.

_________________
Aerodynamics are for people who can't build engines. Enzo Anselmo Ferrari


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 11 окт 2015, 13:21 
Не в сети
Жесткий разрыватель трансмиссий

Зарегистрирован: 10 ноя 2010, 17:30
Сообщения: 7355
Автомобиль: газ-3110 кпп м-46
City: тростянец
Reputation points: 41
Add reputation point Subtract reputation point
отзвонился ОЛБРИГ сказал что ПРИДЕТ.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 11 окт 2015, 23:56 
Не в сети
Клубовец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13 окт 2008, 22:43
Сообщения: 6583
Откуда: Харьков
Автомобиль: ГАЗ-24 84г.в.
City: Харьков
Reputation points: 18
Add reputation point Subtract reputation point
Именно придет, как в Сумах было, из лесу выйдет :mrgreen:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 12 окт 2015, 20:29 
Не в сети
Жесткий разрыватель трансмиссий

Зарегистрирован: 10 ноя 2010, 17:30
Сообщения: 7355
Автомобиль: газ-3110 кпп м-46
City: тростянец
Reputation points: 41
Add reputation point Subtract reputation point
И тишина.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 12 окт 2015, 21:07 
Не в сети
Супер Волговод
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14 апр 2009, 14:51
Сообщения: 3902
Автомобиль: ГАЗ-31105 змз 406 M7Sport
City: г.Сумы
Телефон: 066 225 83 29
Reputation points: 11
Add reputation point Subtract reputation point
ruskiy1 писал(а):
И тишина.

Григорьевич сказал - если ничего не помешает, приедет со мной! :givi:

(У меня отпуск с 19 по 31.10 ) :)

_________________
ГАЗ-31105 "циклон", 2004 г змз 406, КПП-Ford Sierra 2.0, мост-Volvo 940 с самоблоком, прошивка M7Sport


Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 12 окт 2015, 21:39 
Не в сети
Жесткий разрыватель трансмиссий

Зарегистрирован: 10 ноя 2010, 17:30
Сообщения: 7355
Автомобиль: газ-3110 кпп м-46
City: тростянец
Reputation points: 41
Add reputation point Subtract reputation point
Я в этом и не сомневался :alc .


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 15 окт 2015, 12:42 
Не в сети
Жесткий разрыватель трансмиссий

Зарегистрирован: 10 ноя 2010, 17:30
Сообщения: 7355
Автомобиль: газ-3110 кпп м-46
City: тростянец
Reputation points: 41
Add reputation point Subtract reputation point
Так время та идет. :givi:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ласкаво просимо до Гетьманського парку. День Автомобилис
Новое сообщениеДобавлено: 15 окт 2015, 12:58 
Не в сети
Перспективный Волговод

Зарегистрирован: 04 ноя 2013, 22:10
Сообщения: 79
Автомобиль: М-21 1958 г.в.
City: г. Сумы
Телефон: 0507819091
Reputation points: 1
Add reputation point Subtract reputation point
Брать гостей можно? Даже если нет,то уже беру. +2

_________________
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 148 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
razborka
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB